Select Group:

Summary Table
Group: E

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Ysgol Gyfun Gymraeg Bro Edern
Boys-U14A
00000000
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Sir Thomas Rich's School
Boys-U14A
00000000
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Malvern College
Boys-U14A
00000000
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Birkdale High School
Boys-U14A
00000000

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:30
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 1Old Silhillians Pitch 1
 01 MarYsgol Gyfun Gymraeg Bro Edern
Boys-U14A
CancSir Thomas Rich's School
Boys-U14A
10:30
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 2Old Silhillians Pitch 2
 01 MarMalvern College
Boys-U14A
CancBirkdale High School
Boys-U14A
11:10
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 1Old Silhillians Pitch 1
 01 MarYsgol Gyfun Gymraeg Bro Edern
Boys-U14A
CancMalvern College
Boys-U14A
11:10
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 2Old Silhillians Pitch 2
 01 MarSir Thomas Rich's School
Boys-U14A
CancBirkdale High School
Boys-U14A
11:50
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 1Old Silhillians Pitch 1
 01 MarYsgol Gyfun Gymraeg Bro Edern
Boys-U14A
CancBirkdale High School
Boys-U14A
11:50
View Competition Map: Old Silhillians Pitch 2Old Silhillians Pitch 2
 01 MarSir Thomas Rich's School
Boys-U14A
CancMalvern College
Boys-U14A

The 1st placed teams in each group go through to the Phase 2 Cup groups W and X.

The 2nd placed teams in each group go through to the Plate groups Y and Z.

The 3rd placed teams in each group go through to the Bowl groups U and V.

The 1st and 2nd placed teams in each Phase 2 Group goes through to the respective Cup, Plate and Bowl semi-final to be played at Solihull School.